top of page
DSC09743.JPG

Michaela

Fotografka s velkým F a jako bonus báječnej človek. Olča odvedla naprosto dokonalou práci a my se už teď těšíme, až něco v budoucnu vymyslíme.

Děkujeme za ty nejkrásnější fotky.

M & J

DSC05333-19.JPG

Bára

Olča je kouzelnice! Focení probíhalo v klidu, v pohodě…nic strojeného a nuceného. Nechápu, kdy se ji povedlo zachytit tolik krásných momentů. Dodání fotek proběhlo bleskovou rychlostí a z výsledku jsme byli naprosto unešeníJeště jednou moc děkujeme a doporučujeme!!!

DSC03163.JPG

Kateřina

Skvělá slečna a velmi šikovná fotografka. I když s námi syn nespolupracoval ,měla trpělivost a neztrácela humor , tím nám focení velice zpříjemnila. moc děkujeme:). Fotografka na svém místě.

DSC00266-9.JPG

Anastázie

Nejen že je Olča úžasná osobnost a kamarádka, je to bravurní fotografka! Neexistuje žádný požadavek, který by nám nesplnila. Vždy vychází vstříc, pomáhá, radí. Nafotila nám všechny naše nejdůležitější životní události - svatba, těhotenství, narození dítěte, 1. rok malého a za to ji nesmírně moc děkujeme! Určitě toho bude víc a my bez váháni pokaždé přijdeme za ní. Pokud nevíte koho oslovit, Olča je jasná volba! Jen tak dál! Tvá tvorba je úžasná!

DSC01323.JPG

Karolína

Fotografka je kreativní duše, která umí zachytit opravdu krásné momenty! Olča umí vykouzlit opravdu krásnou atmosféru a na focení s ní se cítí dobře i ti, kteří by do toho nikdy dřív nešli!

Moc jsme si naše společné rodinné focení užily a rozhodně to nebylo naposled! 11/10

DSC03207.JPG

Kristýna

Olča má moc příjemný a milý přístup. Je to profesionálka! Když nevíte, co dělat před foťákem, ona 100% bude vědět! Fotky jsou moc krásné. Olču vřele doporučuji všema deseti!

bottom of page